Hotel Niedźwiadek

Informacje
Adres
Pomorskie
Wdzydze Kiszewskie
ul. Stolema 2
zobacz na mapie
Kontakt
Telefon: +48 58 686 13...
E-mail: recepcja@hotelniedzwiadek.pl


Ocena: 0
Opis
Nowa jakość
Hotel przeszedł w 2007 i 2008 roku   generalny   remont, w trakcie którego dobudowano centrum SPA o powierzchni ponad 800 m². Następne in- westycje, planowane na kolejne lata, to nowy (trzeci) pawilon, oddzielnie zlokali- zowany, w którym powstanie duże centrum konferencyjne na 200 osób oraz 35 dodat- kowych, klimatyzowanych pokoi, a także zostanie dobudowany basen kryty.

Niedźwiadek - hotel i natura

Komfortowy hotel "Niedźwiadek" położony jest malowniczo na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jeleń.
Otaczające wody łączą się tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku.
Do Gdańska jest stąd 70 km, do Kościerzyny - stolicy Szwajcarii Kaszubskiej - 18 km. W okolicy znajduje się jedyny w Polsce Skansen, gromadzący spuściznę kultury kaszubskiej.
Hotel zajmuje powierzchnię około 10 ha na której znajdują się plaża, marina, stajnia dla koni oraz 3 ha jeziorko do połowu ryb.

Czynne przez cały rok!

Wiosna, lato, jesień, zima... Na Kaszubach pięknie jest zawsze! Zawsze warto też odwiedzić Hotel Niedźwiadek - oferujemy wypoczynek i atrakcje na każdą porę roku i na każdą kieszeń! W naszym hotelu możesz zadbać o swoje zdrowie, możesz też obcować tu z naturalną przyrodą. Sam teren, który zajmuje hotel, to 15 ha, na których każdy znajdzie dla siebie swój ulubiony zakątek.

Udogodnienia
Altana
Atrakcje zimowe
Bar
Dyskoteka
Jezioro w okolicy
Kąpielisko
Kąpielisko strzeżone
Nauka pływania
Nauka żeglowania
Plac zabaw
Pralnia
Przyjazne zwierzętom
Restauracja
Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Wyżywienie
Wyświetleń: 1371