Ośrodek Largo

Informacje
Adres
Pomorskie
Borsk
zobacz na mapie
Kontakt
Telefon: +48 691 891...
E-mail: osrodek@largo.pl


Ocena: 6
Opis


Largo Lake Resort to luksusowy kompleks wypoczynkowy, malowniczo położony na Kaszubach, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem Jeziora Wdzydze, w sercu kaszubskich lasów. Jezioro Wdzydze jest największym jeziorem na Kaszubach, zwanym Małym Morzem, a otoczenie iglastych lasów sosnowych, bogatych w grzyby i jagody, pozwala na odpoczynek i relaks ale również na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Posiadamy rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną. W naszej krytej strzechą karczmie z tarasem i pięknym widokiem na jezioro, oferujemy doskonałą kuchnię z możliwością wyżywienia indywidualnego, całodziennego i grupowego.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, spotkania biznesowe i szkolenia pracownicze oraz obozy, kolonie i zielone szkoły. Oferujemy pobyty rodzinne, grupowe i indywidualne. Organizujemy spływy kajakowe. Posiadamy nowoczesną marinę dla żeglarzy i amatorów sportów wodnych.

W ramach współpracy z Wdzydzkim Towarzystwem Żeglarskim corocznie organizujemy Regaty o Puchar OW „Largo”, które stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń z cyklu regat o Puchar Jezior Wdzydzkich. Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Largo działa prężnie szkółka żeglarska pod fachową opieką doświadczonej kadry Klubu Żeglarskiego „Wda”.

Wieloletnie doświadczenie, dobry zarząd i zgrany zespół pracowników stanowią o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Rozległy teren ośrodka wśród sosnowych drzew sprzyja kameralnemu wypoczynkowi. Cisza, spokój, bliskość natury i niezwykła okolica bogata w jeziora, lasy i rzeki są ukojeniem dla wszystkich spragnionych odpoczynku na łonie natury.

Udogodnienia
Altana
Bar
Dyskoteka
Jezioro w okolicy
Kąpielisko
Kąpielisko strzeżone
Nauka pływania
Nauka żeglowania
Plac zabaw
Pralnia
Przyjazne zwierzętom
Restauracja
Rzeka w okolicy
Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Wyżywienie
Wyświetleń: 735